آموزش مهندسی معکوس:

حرفه ای بودن در زمینه الکترونیک و شناخت کامل عملکرد قطعات الکترونیکی و نیز شناخت ماهیت این قطعات نیازمند تجربه – تخصص و دانش کافی در این زمینه است. شاید شما بتوانید یک کامپیوتر را تعمیر کنید و یا یک تلویزیون را و یا یک موبایل را ولی ممکن است در برخورد با سیستم های پیچیده تر همین دستگاه ها یا دستگاه های دیگر ،اصول طراحی شده آن ها را تشخیص ندهید و نتوانید حتی مشکل خرابی مثلا یک لپ تاپ Mack Book را پیدا کنید.ممکن است نتوانید ایراد یک دستگاه صنعتی مثل مانیتور صنعتی را پیدا کنید و مشخص است که اگر عیب یک دستگاه پیدا نشود تعمیرات آن هم غیر ممکن خواهد بود .

توضیحاتی کوتاه درباره مهندسی معکوسimages

مهندسی معکوس را می توان اینطور ساده توصیف کرد : شما می توانید از ساختار هر برد الکترونیکی سردر بیاورید

و تقریبا هر دستگاه الکترونیکی را عیب یابی و تعمیر کنید. در مهندسی معکوس شما با اصول ساختار انواع بردهای الکترونیکی آشنا می شوید.کسی که مهندسی معکوس در رابطه با الکترونیک را کاملا فراگرفته باشد و تجربه های خوبی در این خصوص کسب کرده باشد می تواند بردهای الکترونیکی را عیب یابی و تعمیر کند که شاید نقشه های شماتیک آن ها در دسترس نمی باشد ولی به مدد علمی که در این دوره ها به دست می آورید می توانید بردهای الکترونیکی مختلف از جمله بردهای مخابراتی – تعمیرات انواع لپ تاپ – تعمیرات انواع تلفن های بی سیم و یا عادی – تعمیرات مانیتور ها و تلویزیون ها را انجام دهید.این که در این راه چقدر موفق شوید به کار و پشتکار شما هم بستگی دارد.خیلی از افراد با گذراندن این دوره باهدف تاسیس مرکز خدمات تعمیراتی به موفقیت خوبی دست پیدا می کنند و همین طور منبع درآمد خوبی به دست می آورند.

20150220-rh850-d1x

در مجتمع ملی پایتخت دوره مهندسی معکوس به دور بخش تقسیم شده ( مهندسی معکوس مقدماتی – مهندسی معکوس پیشرفته ) که شما ابتدا قبل از شروع هر دو دوره باید دوره های الکترونیکی پایه و پیشرفته را به طور کامل گذرانده باشید که پیش نیاز دوره مهندسی معکوس استو  بعد از تکمیل کردن دوره الکترونیک دوره مهندسی معکوس اغاز می شود.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی الکترونیک و مهندسی معکوس می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را بهتر راهنمایی کنند.

 

تلفن های تماس :

۰۲۱۶۶۹۳۳۲۳۷

خط ویژه : ۰۲۱۶۶۹۰۴۲۰۲

در صورتی که تمایل به شرکت در دوره های مهندسی معکوس را دارید می توانید با استفاده از فرم زیر به صورت آنلاین ثبت نام کنید.بعد از ثبت نام کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

[contact-form-7 id=”724″ title=”فرم ثبت نام کارآموزان”]

آدرس : تهران-میدان انقلاب بسمت میدان آزادی-بعد از جمالزاده-خ والعصر-کوچه درفش شرقی-پلاک۱
۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹—–۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱ ( مجتمع فنی ملی پایتخت )

 

باقراردادن فید در وبلاگ و یا سایت خود مشترک مطالب آموزشگاه ملی پایتخت شوید0,,4347592_7,00