آموزش تعمیرات موبایل:

 

 

از زمان اختراع تلفن تا به امروز این وسیله تحولات زیادی یافته است و روز به روز برقابلیت آن افزوده و استفاده از آن فراگیرتر و بیشتر شد.در گذشته و در زمان هایی که تلفن تازه متولد شده بود تمامی ارتباطات به صورت سیمی و کابل کشی بود و هر نقطه ای با استفاده از کابل های طویلی به هم وصل شده بودند.

image0051

برای جلوگیری از بی نظمی خطوط تلفن شرکت هایی به وجود آمدند که کنترل و مدیریت این ارتباطات را برعهد گرفتند که در ابتدا به آن ها مرکز تلفن گفته می شد.وظیفه مراگز تلفن این بود که تماس هایی که بین شهروندان برقرار می شد را به نحوی صحیح و بدون اشکال متصل کند.ولی برای این کار هرشرکت و مرکز تلفنی کارمندان زیادی را در اختیار داشت.ولی با ازدیاد جمعیت این کار ممکن نمی شد.با اختراع و روی کارآمدن رایانه ها بخش عظیمی از کار سخت همچین شرکت هایی از روی دوش منابع انسانی برداشته شد و رایانه ها با پیشرفت سریعی که داشتند باعث شدند این روند روز به روز امن تر – بهتر و سریع تر شود.بعد از مدتی که مردم به صورت عادی از تلفن ها استفاده می کردند شرکت های بزرگ الکترونیکی تصمیم گرفتند سیستم ارتباطی و تلفنی را پیشرفته تر و استفاده از آن را راحت تر کنندو  از این روز روی بی سیم کردن تلفن ها کارکردند و حاصل آن نوعی از تلفنی شد که می توانست به صورت بی سیم ارتباط برقرار کندو نام آن را تلفن همراه گذاشتند.از آن جایی که در این دوران پیشرفت های خوبی در زمینه هایی چون الکترونیک – علوم رادیویی – رایانه و نرم افزار شده بود تلفن های همراه رفته رفته  کوچکتر و پیشرفته تر شدندو برقابلیت آن ها نیز افزوده شدو تا به امروز که ما شاهد موبایل هایی شگفت آور از نظر فناوری هستیم و نوعی دیگر از موبایل ها هستند که تلفن های همراه هوشمند نام دارند که می تواند گفت در نوع خود یک رایانه کامل است.

 دیگر نمی توان امروزه کسی را پیدا کرد که موبایل را نشناسد و نوع یا مدلی از آن را نداشته باشد.در این میان با قابلیت هایی که گوشی های جدید دارند شما می توانید همه کار با استفاده از آن انجام دهید از جمله فیلم برداری – عکاسی – ضبط صدا – جستجو و گشت و گذلر در اینترنت و اتصال به شبکه جهانی و ارتباط با هر نقطه از دنیا . خلاصه این که یک ابزارتمام عیار در دستان شماست.

با توجه به توضیحات بالا می توانید تشخیص دهید در صورتی که مشکلی برای موبایل پیش آید به دلیل فناوری و پیچیده بودن آن اشخاص عادی که اطلاع کمی از ساختار آن دارند نمی توانند مشکل را پیدا کرده و آن را برطرف نمایید.کسی که اطلاعات و مهارت خوبی در زمینه علوم الکترونیک – نرم افزار و رایانه داشته باشد قادر خواهد بود مشکلات این چنینی را برطرف نماید. به دلیل همه گیر بودن استفاده از تلفن های همراه نیاز به تعمیرکاران این دستگاه امروزه امری حیاتی است زیرا باید زمانی که یک موبایل خراب می شود باید توسط یک فرد متخصص باز و تعمیر گردد.

و اما مشکلات تلفن های همراه1375861017

در این جا به چندتا از مشکلاتی که ممکن است برای گوشی های موبایل پیش آید را اشاره می کنیم :

 

 

– گوشی یک باره خاموش می شود و دیگر روشن نمیشود.

– صدای ما در زمان مکالمه برای دریافت کننده نمی رود ولی ما صدای آن را می شنویم

– تاچ گوشی کار نمی کند

– صفحه موبایل سفید شده است و تصویر ندارد

– گوشی زیاد داغ می شود

– گوشی موبایل آنتن ندارد در حالی که در آن مکان همه آنتن دارند

– گوشی موبایل پرش آنتن دارد

-نحوه برخورد با گوشیهای خاموش

-نحوه برخورد با گوشی های آب خورده

نحوه برخورد با گوشی های ضربه خورده

تعویض تاچ و ال سی دی

-نحوه برخورد با گوشیهای خاموش

-نقشه خوانی موبایل

-آموزش قلق های تعمیراتی سخت افزاری

-آموزش کار با انواع باکسهای ATF,SETOOL,nspro,z3x,VOLCANO,..

-آموزش اس آف s-offکردن گوشیهای اندرویید

مواردی که در بالا گفته شد تنها برخی از مشکلاتی است که عموما برای همه نوع گوشی های موبایل پیش می آید.

شما می توانید برای به دست آوردن مهارت لازم در زمینه تعمیرات انواع تلفن های همراه به صورت تخصصی دوره های آموزشی آن را گذرانده و همراه با آموزشی که می بینید باید تجربه فراوانی نیز به دست آورید و این نوع تجربیات فقط با کار و تلاش بیشتر به دست آمدنی است.

شما می توانید جهت گذراندن دوره های تعمیرات تخصصی موبایل با ما تماس بگیرید تا کارشناسان آموزشی شما را بیشتر راهنمایی کنند و همچنین از نحوه ی برگزاری کلاس های آموزشی اطلاعات بیشتری به دست آورید.

 برای مشاوره با کارشناسان آموزشی مجتمع ملی پایتخت می توانید با شماره  تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۶۶۹۳۳۲۳۷

خط ویژه : ۰۲۱۶۶۹۰۴۲۰۲

در ضمن می توانید با استفاده از فرم زیر در کلاس های این دوره ثبت نام کنید.بعد پر کردن فرم و ثبت نام کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

[contact-form-7 id=”724″ title=”فرم ثبت نام کارآموزان”]

آدرس :تهران-میدان انقلاب بسمت میدان آزادی-بعد از جمالزاده-خ والعصر-کوچه درفش شرقی-پلاک۱
۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹—–۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

اگر این مطالب برای شما مفید است برای دیگران نیز به اشتراک گذارید.0,,4347592_7,00