آموزش تعمیرات لوازم خانگی :

در جامعه امروز که ما شاهد آن هستیم همه چیز ماشینی شده است و به حدی به این  ماشین آلات عادت کردیم که بدون آن ها زندگی بسیارمختل می شود.البته با توجه به نوع زندگی جوامع امروزی استفاده از دستگاه ها و ابزارها دیگر یک عادت نبوده بلکه یک نیاز اساسی و مهم می باشد.

34 1420373197.ifaM

مثلا نمی توان بدن اتومبیل از جایی به جای دیگر رفت و یا بدون تلفن نمی توانید با دنیا و حتی اطرافیان خود در تماس باشید. استفاده از ابزارها به جایگاهی رسیده است که تمامی جنبه های زندگی مارا در بر گرفته و وارد خانه ها هم شده که می توان به جارو برقی – انواع دستگاه های پخت و پز – یخچال و… اشاره کرد.وجود این نوع وسیله ها باعث رفاح زندگی ما شده و همچنین موجب سریع تر شدن کارها.

چیزی که در این بین مطرح استاین موضوع است که این ابزارها می توانند دچار خرابی شوند و خرابی آن ها با توجه به کارهایشان متفاوت است.در زمانی که یکی از لوازم خانگی شما دچار مشکل می شود یکی از این راه ها این است که آن را به مراکز معتبر تعمیراتی برده تا تعمیر شود. ولی این کار مشکلاتی در بر دارد این که آیا در زمان کوتاهی کار شما انجام خواهد شد و یا این که افراد تعمیرکار از تخصصی خوبی برخوردار هستند.این ها سوالاتی است که ممکن است در ذهن هر کدام از ما پیش آید.

به همین دلیل خیلی از افراد خود اقدام به یادگیری و تعمیرات این گونه لوازم می کنند که کاری است بسیار مناسب زیرا علاوه بر این که شما به یک تعمیرکار تبدیل می شوید می توانید به جز راه اندازی کار خودتان به آن به دید یک منبع درآمد خوب نگاه کنید.حتی بعضی از افراد به منظور راه اندازی مرکز تعمیراتی به دنبال یادگیری این حرفه هستند و از آن جایی که درخواست برای تعمیرات انواع لوازم خانگی بسیار زیاد است همچین مراکزی با خدمت رسانی خوب می توانند درآمد خوبی را کسب کنند و به خوبی می تواند مبع درآمدی همیشگی باشند.

اگر شماهم به دنبال یلدگیری تعمیرات انواع لوازم خانگی هستید می توانید با ثبت نام  در کلاس های آموزشی تعمیرات لوازم خانگی این حرفه را به خوبی فرابگیرید.

برخی از عناوین آموزشی:

– آموزش تعمیرات انواع کولرهای گازی – آموزش تعمیرات برد انواع یخچال – آموزش تعمیرات تلویزیون آموزش تعمیرات جاروبرقی و وسیله هایی مانند سشوار – اتو و …

شماره های تماس با بخش آموزشی

۰۲۱۶۶۹۰۴۲۰۲ ——–   در صورت تمایل برای ثبت نام در این دوره می توانید با استفاده ازفرم زیر ثبت نام کنید ( بعد از ثبت نام کارشناسان ما با شما جهت دادن مشاوره آموزشی تماس خواهند گرفت.

[contact-form-7 id=”143″ title=”فرم ثبت نام کارآموزان”]

آدرس جهت مراجعه حضوری :

تهران-میدان انقلاب بسمت میدان آزادی-بعد از جمالزاده-خ والعصر-کوچه درفش شرقی-پلاک۱
۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹—–۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

( مجتمع ملی پایتخت )

 راستی اگر این مطالب را مفید می دانید آن را به اشتراک گذارید تا دیگران هم استفاده کنند.

0,,4347592_7,00باقراردادن فید در وبلاگ و یا سایت خود مشترک مطالب آموزشگاه ملی پایتخت شوید.   کانال تلگرام آموزشگاه ملی پایتخت راه اندازی شد می توانید از این پس اطلاعات تعمیراتی و آموزش را در این کانال ببینید برای ورود به کانال بر روی لوگوی تلگرام کلیک کنید.1420243833_telegram-logo