آموزش تعمیرات دوربین های دیجیتال ( عکاسی ) :

در زمان های گذشته ، زمانی که فناوری به حد امروزیش پیشرفتی نکرده بود انسان ها برای ثبت خاطرات و یا تصویر مناطق زیبایی که میرفتند آن ها با دست بر روی جسمی مثل پوست و بعد ها کاغذ می کشیدند و به این گونه تصاویر چهره ها و یا مناطقی را ثبت می کردند.با رشد فناوری و رسیدن جامعه به حالتی که امروز هست همه چیز متحول شده و دیگر مثلا کار ثبت یک خاطره و یا تصویر کار مشکلی نبوده و نه تنها سخت نیست بلکه کاری است بسیار زیبا و راحت که علاقه مندان بسیاری به دنبال دارد.ماشاهد ابزارهایی هستیم که تصویر برداری و ثبت لحظات با آن ها راحت و سرگرم کننده است که دوربین نام دارد.این که دوربین ها از چه زمانی وارد زندگی بشر شدند و چگونه تحول یافتند را می توانید از مقالات مختلفی در اینترنت بخوانید.

5

دوربین ها ابزارهای فوق العاده ای برای تصویر برداری در هر زمینه ای هستند.دیگر امروزه استفاده از دوربین ها یک تفریح نبوده و بلکه به یک صنعت بدل شده است.از دوربین ها ( چه فیلم برداری و عکاسی ) استفاده های زیادی می شود که از سرگرمی گرفته تا کار و هنر. به عنوان مثال همه می دانیم که مطبوعات امروز بدون تصویر ( عکس و فیلم ) معنایی ندارد و این تصاویر با استفاده از دوربین ها تهیه می شوند.شرکت های بزرگی اقدام به تولید دوربین ها کرده اند که سونی ، پاناسونیک و… از جمله آنهایند. در این دوره برای هر نیازی دوربین وجود دارد.به عبارتی ساختار و تکنولوژی دوربین های عکاسی یا فیلم برداری عادی و خانگی با دوربین های حرفه ای عکاسی متفاوت است و همین طور دوربین های فوق حرفهای که در ساخت فیلم ها و عکس های بی نظیر  از آن ها استفاده می شود ساختاری متفاوت با ساختار دوربین های عکاسی معمولی دارد.

کار عکاسی و فیلم برداری به حدی مهم شده که خیلی از مراکز و سایت ها بابت تصاویر خوب و با موضوع پول پرداخت میکنند و این تنها یکی از صدها راه کسب در آمد از طریق دوربین ها می باشد.

04834386248218768087

چیزی که در این میان مطرح است این موضوع است که عکاسان حتی حرفه ای آن ها تعمیرکار نیستند مگر تعدادی که دوره تعمیرات دوربین ها را گذرانده باشند و تبدیل به یک تعمیرکار شده باشند. دوربین ها نیز مانند هرویسله دیگری دچار خرابی می شود که باید تعمیر گردد و در این زمان است که وجود یک تکنسین خوب و کاربلد حیاتی است. هر کسی که تعمیرات انواع دوربین ها را بلد بوده باشد می تواند درآدی خالی داشته و در هر شرکت مربوطه ای مشغول کتار شود و یا این که خود اقدام به تاسیس مرکز تعمیرات دوربین کند. به  هر منظور یادگیری تعمیرات این وسیله کاربردی کاری است بسیار مناسب و حرفه ای.

111

در این میان و برای کمک به این که جوانان عزیز بتوانند این حرفه را به خوبی فرابگیرند، مجتمع ملی پایتخت اقدام به برگزاری دورههای آموزش تعمیرات انواع دوربین های دیجیتال ( فیلم برداری و عکاسی ) کرده است.شما در این دوره با ساختار و مکانیزم عملکرد انواع دوربین ها آشنا مشوید و یاد می گیرید که چگ.نه یک دوربین را عیب یابی و تعمیر نمایید.

 

آموزش تعمیرات دوربین های دیجیتال عکاسی و فیلم برداری از جمله دوره های بسیار فنی در دوره های الکترونیک می باشد و به همین دلیل است که دوره آموزش تعمیرات دوربینهای دیجیتال عکاسی و فیلم برداری در مجتمع فنی و آموزشی ملی پایتخت برگزار گردید و از جمله دوره های خاص بحساب می آید.

آموزش تعمیرات دوربین های دیجیتال ( فیلم برداری )

canon-xf305-04-07-2010ساختار دوربین های فیلم برداری با دوربین های عکاسی کمی متفاوت است و این به دلیل ماهیت فیلم و عکس می باشد.فیلم و عکس هر دو تصویر هستند ولی در عمل کرد کمی فرق می کنند که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم ادامه مطلب…

 

 

 تلفن تماس : ۰۲۱۶۶۹۰۴۲۰۲

آدرس : تهران-میدان انقلاب بسمت میدان آزادی-بعد از جمالزاده-خ والعصر-کوچه درفش شرقی-پلاک۱
۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹—–۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

 

اگر علاقه مند به شرکت در دوره های تعمیرات دوربین های دیجیتال  هستید می توانید با استفاده از فرم زیر ثبت نام کنید

[contact-form-7 id=”724″ title=”فرم ثبت نام کارآموزان”]

 

 

 

باقراردادن فید در وبلاگ و یا سایت خود مشترک مطالب آموزشگاه ملی پایتخت شوید.0,,4347592_7,00