آموزش تعمیرات تلویزیون:

تلویزیون ، این نام برای همه ما آشناست و به خوبی این وسیلع را می شناسیم. می دانیم که در دنیای امروز تلویزیون یکی از جدانشدنی ترین وسیله های زندگی بشر است. همه همه ما زمان هایی را سراغ داریم که تلویزیون های سیاه و سفید رواج بودند و فقط اشخاص خاصی این دستگاه را داشتند و این به دلیل خاص بودن تلویزیون بود.

26-02

همین طور تعداد شبکه های تلویزیونی نیز بسیارکم بودند.ولی همگام با پیشرفت تکنولوژی سیستم های تلویزیونی نیز دچا تحول شدند و روز به روز پیشرفته تر و تا به این زمان که شاهد تلویزیزون هایی چون پلاسما – LCD – LED – OLED و… هستیم و نمی تواند گفت که در آینده شاهد چه نوع تلویزیون هایی خواهیم بود.از آن جایی که تلویزیون وسیله ای بسیار پرارزش و پرمصرف است قطعا مراجعات جهت تعمیرات آن نیز بسیار زیاد می باشد.به علت عادتی که مردم به تلویزیون دارند نمی توانند طولانی مدت بدون آن بمانند و در زمان خرابی آن به دنبال افراد یا مراکزی می گردند که در کوتاه ترین زمان ممکن تلویزیون را تعمیر کند.در این خصوص اگر شما دانش کافی در زمینه تعمیرات این نوع دستگاه از هر نوعی را داشته باشد قطعا همه شما را خواهند شناخت و این خود علاوه بر اعتبار می تواند منبعی درآمد زا برای شما باشد.خیلی از افراد هستند که این حرفه را به صورت تخصصی می آموزند و در آینده به عنوان شغل دائمی خود روی آن برنامه ریزی می کنند.می دانیم که تلویزیون چیزی نسیت که قدیمی شود ویا دیگر از آن استفاده نشود همه ما شاهد آن هستیم که روز به روز این دستگاه همه گیرتر و پیشرفته می شود و مدل های گوناگونی از آن تولید می شود

برای نمونه در زیر دو تلویزیون را یکی قدیمی تر و یکی جدیترین را باهم مقایسه کرده ایم

2d23127b1e744f12a68b3bc9b2189f5b6fe119b7aa282c41

 

 

 

 

همان طور که مشاهد می کنید خیلی باهم فرق دارند و هر کدام از تکنولوژی متفاوتی بهره می برند. حالا باید فهمیده باشد کسی که قرار است حرفه تعمیرات تلویزیون را دنبال کند باید بتواند هر دو نوع را تعمیر و راه اندازی نمایید.خصصوصا جدیترین را . چون تقریبا دیگر کسی از نوع قدیمی استفاده نمی کند و استفاده از تلویزیون های LED و  LCD همه گیر شده.

در رابطه با آموزش مجتمع ملی پایتخت با دعوت از بهترین تکنسین ها در رابطه با نوع موضوع آموزشی سعی بر این دارد که به بهترین شکل ممکن افرادی را که می خواهند این حرفه را فرابگیرند را  یاری رساند. دوره هایی که در مجتمع ملی پایتخت برگزار می شود به صورت کاملا عملی بوده و شما از همان زمان های شروع آموزش با با ساختار تلویزیون ها و نحوه ی عیب یابی و تعمیرات آن ها آشنا می شوید. مزایای آموزشی به صورت عملی در این است که خیلی سریع نحوه باز و بست کردن صحیح و یا نحوه ی عیب یابی قطعات و خرابی را به  صورت اصولی و کاربردی یاد می گیرید و می توانید از این آموخته خود در همه جا بهره ببرید.

در صورتی که تمایل داشتید بیشتر در مورد دوره آموزش تعمیرات تلویزیون بدانید می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

خط ویژه : ۰۲۱۶۶۹۰۴۲۰۲

۰۲۱۶۶۹۳۳۲۳۷

اگر هم مایل به ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات تخصصی تلویزیون هستید می توانید با استفاده از فرم زیر به صورت آنلاین ثبت نام کرده تا هرچه سریع تر بتوانید در کلاس ها حضور داشته باشد

فرم ثبت نام آنلاین

[contact-form-7 id=”724″ title=”فرم ثبت نام کارآموزان”]

آدرس مراجعه حضوری : تهران-میدان انقلاب بسمت میدان آزادی-بعد از جمالزاده-خ والعصر-کوچه درفش شرقی-پلاک۱
۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹—–۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

 

باقراردادن فید در وبلاگ و یا سایت خود مشترک مطالب آموزشگاه ملی پایتخت شوید0,,4347592_7,00