آموزش تعمیرات تبلت:

در دنیای امروز دیگر خبری از کامپیوترهای غول پیکر و بزرگ نیست.همه ما در عصری زندگی میکنیم که همه چیز روبه کوچک شدن است و این روند ادامه دارد.

زمانی داشتن کامپیوتری که به اندازه ی کف دست باشد رویایی بیش نبود ولی در زمان حال همه از تلفن های همراه هوشمند – تبلت ها– PDA ها( کامپیوترهای کوچک) استفاده میکنیم.اززمان اختراع کامپیوتر تا حالا این وسیله پیشرفت زیادی کرده است و به مدل های مختلف با کارایی های مختلفی تولید و روانه بازار می شوند.در این جا می خواهیم از تبلت ها برای شما بگوییم.

در اصطلا به تبلت ها رایانه های لوحی نیز می گویند.تبلت ها دستگاه هایی هستند بسیار ظریف ولی با  کارایی بالا که همه مجذوب خود کرده استواین دستگاه چنان همه گیر شده است که دیگر کمتر کسی را می توان یافت که درای تبلت نبوده باشد.تبلت ها در اندازه و با قابلیت های گوناگونی تولیدمیشوند، شرکت های زیادی اقدام به  تولید سیستم عامل و انواع اپلیکیشن ها برای این دستگاه ها کرده اند.از زمان ساخته شدن اولین تبلت تا امروز این دستگاه دستخوش تحولات زیادی چه از نظر سخت افزاری و یا نرم افزاری شده است.

به دلیل حساسیت تبلت ها و تکنولوژی های منحصر به فرد آن ها ، تعمیرات این دستگاه در زمان خرابی تخصصی بالا و مهارت زیادی را می طلبد.

ساختار تبلت ها

اگر بخواهیم ساختار یک تبلت را به صورت جداگانه نام ببریم می توانیم آن را به ۲ قسمت اصلی تقسیم کنیم.

۱ – بخش تاچ و LCD

۲ – بخش الکترونیکی (شامل main board )  – بردتغذیه

اکثز خرابی ها شامل بخش الکترونیکی یعنی شامل برد های تبلت ها است.مشکلاتی که برای تبلت ها به وجود می آیند خاموشی آن – عدم تصویر دهی – ریستارت شدن خود به خود و … را می توان نام برد . اگر با الکترونیک آشنا بوده باشید می دانید که در الکترونیک قطعاتی به نام های SMD وجود دارند که قطعاتی ریز هستند و فقط بر روی یک سمت برد نصب می شوند و به همین دلیل به آن ها قطعات نصب سطحی می گویند،تبلت ها نیز از این نوع قطعات ساخته شده اند و به همین دلیل کوچک می باشند.در ساختار تبلت ها از تکنولوژی تاچ ( صفحه لمسی ) استفاده می باشد و این کار باعث راحتی کار با این گونه دستگاه ها می شود.tablet3

شما در دوره های آموزشی تعمیرات تبلت ابتدا پس از گذراندن دوره الکترونیک ابتدا با ساختار آن ها آشنا شده و سپس نحوه ی عیب یابی آن ها را یاد می گیرید و بعد می آموزید که چطور ایرادت مختلف را برطرف کنید و همچنین نحوه ی  صحیح باز و بست کردن و تعویض انواع قطعات مانند تاچ – LCD – برد و … را یاد میگیرید.

برای شرکت در این دوره ی محبوب می توانید با ما تماس گرفته و از نحوه ی برگزاری دوره و کلاس ها اطلاعات بیشتری کسب کنید. همچنین در صورت تمایل برای ثبت نام در این دوره می توانید با استفاده از فرم زیر به صورت آنلاین ثبت نام نمایید.

تلفن تماس : ۰۲۱۶۶۹۰۴۲۰۲

(بعد از پرکردن فرم ثبت نام و ارسال اطلاعات کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت )

[contact-form-7 id=”724″ title=”فرم ثبت نام کارآموزان”]

آدرس :تهران-میدان انقلاب بسمت میدان آزادی-بعد از جمالزاده-خ والعصر-کوچه درفش شرقی-پلاک۱
۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹—–۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

باقراردادن فید در وبلاگ و یا سایت خود مشترک مطالب آموزشگاه ملی پایتخت شوید0,,4347592_7,00