آموزش الکترونیک:

 

 

دانش الکترونیک یکی از شیرین ترین و در عین حال پیچیده ترین علوم می باشد.تمامی تکنولوژی و دستگاه هایی نظیر تلفن های همراه – کامپیوترها – دستگاه های بازی – تلویزیون – مانیتور ها دوربین ها – ماهواره های فضایی و … همه به مدد علوم الکترونیک پا بر عرصه وجود گذاشتند و می دانیم که بدون الکترونیک هیچ یک از این دستگاه ها نمی توانستند وجود داشته باشند.از زمانی که به وجود الکتریسیته و استفاده های آن پی برده شد همه چیز دستخوش تغییرات زیادی شد.تمامی علوم امروزی بدون الکترونیک نمی توانند پیشروی  داشته باشندو کاملا بی استفاده خواهند شد.

الکترونیک دانش و مهارتی است که با یادگیری آن می توانید در تمامی سیستم ها و عرصه ها حضور داشته باشید زیرا ریشههر آن چه که می بینید الکترونیک است. البته به یاد داشته باشید که این علوم  خود نیز داری شاخه های فراوانی است و هرکسی بنا به استفاده ای که از آن خواهد کرد به دنبال آموزش و یادگیری شاخه مربوطه از الکترونیک می باشد.هرچند یادگیری تمامی جنبه های علوم الکترونیک بسیار مفید است ولی اگر به صورت هدفمند آن را دنبال نکنیم نمی توانیم از آن به صورت کاربردی استفاده کنیم در این جا مثالی را مطرح می کنیم :

فرض کنید شما قصد دارید تعمیرات انواع پاور و منابع تغذیه را یاد گرفته و به یک تعمیرکار خوب کنابع نغذیه بدل شویدُ خب شاخه ای که شما برای این منظور باید دنبال کنید الکترونیک کارگاهی است یعنی باید قطعات الکترونیکی را به خوبی بشناسید و انواع آن ها را تشخیص دهید – نحوه ی عیب یابی و تست انواع قطعات الکترونیکی را بدانید – روش برداشتن قطعات از روی برد و نصب صحیح آن ها را بخوبی بدانید و در کل به راحتی به عیب یابی و تست – برداشتن و نصب و تعمیر قطعات الکترونیکی مسلط باشید.به  این نوع از الکترونیک  الکترونیک کارگاهی گفته می شود. برای امری که در بالا ذکر شد مثلا شاخه ای از الکترونیک که به آن فیزیک الکترونیک گفته می شود برای شما کاربردی نخواد داشت . زیرا در فیزیک الکترونیک باید مواد سازدنده انواع قطعات را بشناسید و اطلاعاتی هم از مواد شناسی در الکترونیک داشته باشد – مثلا انواع مواد نیمه رسانا – ابررسانا و.. راتشخیص دهی و کاربردهای آن ها را بدانید خب می بینید که باید بنا به نیاز و کاری که تصمیم به انجام آن گرفته اید دوره آموزشی مناسب الکترونیک را فرا بگیرید.

از آنجایی که خیلی از افراد با هدف ورود به بازار کار برای تعمیرات کامپیوتر – لپ تاپ – موبایل – پاور و … به یادگیری الکترونیک می پردازند تقریبا تمامی آموزشگاه ها نیز این شاخه از الکترونیک را آموزش می دهند.

درآموزشگاه ملی پایتخت شما می توانید دوره های الکترونیک را گذرانده و دس از اتمام این دوره دوره مورد نظر خود را انتخاب نمایید زیرا دوره الکترونیک یکی از پیش نیاز های مهم برای همه دوره های آموزشی می باشد.

در دوره آموزش الکترونیک ابتدا با مباحث پایه ای الکترونیک آشنا  می شوید و سپس روش شناخت و تشخی انواع قطعات را می آموزید و بعد یاد می گیرید که چطور این قطعات را عیب یابی یا تست کرده و در صورت لزوم قطعه را تعویض نمایید

 تلفن تماس با واحد آموزش :  ۰۲۱۶۶۹۰۴۲۰۲

فرم ثبت نام در دوره های آموزشی الکترونیک

[contact-form-7 id=”724″ title=”فرم ثبت نام کارآموزان”]

 

آدرس : تهران-میدان انقلاب بسمت میدان آزادی-بعد از جمالزاده-خ والعصر-کوچه درفش شرقی-پلاک۱
۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹—–۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

 

 

فید RSS برای اشتراک گذاری مطالب0,,4347592_7,00